هاله بینی چیست ؟

هاله ها یک میدان مغناطیسی هستند که در اطراف انسان ها و اشیاء وجود دارند .

این میدان مغناطیسی مجموعه ای از انرژی ها می باشد که به شکل تخم مرغ توسط خود موجودات زنده و اشیاء تولید می شود .

این هاله ها با ارتعاشات ذهن انسان در ارتباط است.

اگر ذهن منفی یا مثبت باشد بر رنگ این میدان مغناطیسی تاثیر می گذارد .

عشق و دوستی و محبت هاله را پر انرژی و بزرگتر می کند.

بدی ، کینه ، نفرت ، ظلم نیز انرژی هاله ها را گرفته و به آن آسیب می زند .

چرا نمی توانیم هاله ها را ببینیم؟

هاله ای که اطراف بدن انسان را احاطه کرده مربوط به نیروی زندگی اوست و دارای چند پوسته می باشد.

اندام های غیر فیزیکی هاله های مختص به خود را دارند و برای مشاهدۀ آن ها باید بسیار زحمت بکشیم تا به این قابلیت برسیم .

چگونه می توانیم هاله بینی کنیم؟

چگونه می توانیم هاله بینی کنیم؟

شاید مطالب و مقالات زیادی در مورد هاله بینی خوانده باشید.

چیزی که به طور معمول در این مقالات گفته می شود این است که کمی دور تر از شخصی که می خواهید هاله او را ببینید بایستید و حاشیه بدن او را نگاه کنید و سعی کنید هاله ای سفید رنگ را در اطراف او تشخیص داده و ببینید .

با دیدن این هاله می توانید با کمی تمرین هاله های دیگر را نیز ببینید .

دوستان دقت کنید دیدن هاله شرایطی دارد که شما باید آن شرایط را داشته باشید به این دلیل می گویم شرایط چون ماهیت هاله به صورت فیزیکی نیست و مجموعه ای از انرژی هاست که فقط می توانید توسط چشم سوم آن را مشاهده کنید

  فقط افرادی که چشم سوم آنان باز است می توانند هاله را ببینند.

ولی به حالت معمولی فقط طیف سفید رنگ را که هیچ کمکی به شما نمی کند را می توانید ببینید .

هاله انسان از چند لایه تشکیل شده؟

هاله های اطراف انسان از سه لایه درست شده است .

لایه اول 

لایه اول بسیار نازک و نیم سانتی متر پهنا دارد و در سطح پوست می باشد .

لایه دوم

لایه دوم که به آن اورای داخلی می گویند شفاف تر از لایه های دیگر است که پهنای آن پنج سانتی متر می باشد.

لایه سوم .

لایه سوم که پانزده سانتی متر عرض دارد از لایه های دیگر ضخیم تر است و به ماورای خارجی شناخته می شود و به رنگ خاکستری است.

این لایه چهار لایه رنگی دیگر را شامل می شود .

هاله هایی که بدن تولید می کند در سمت چپ به رنگ سبز و در سمت راست به رنگ آبی شناخته شده است.

رنگ هاله با طرز فکر و حالت های احساسی ما عوض می شود این رنگ ها هر قدر به روشنی و وضوح نزدیک باشد وضعیت روحی شخص مساعد و مثبت و هر قدر به تیرگی نزدیک باشد وضعیت روحی شخص منفی است .

رنگ هاله ها را چگونه می توانیم تشخیص دهیم ؟

همانطور که اشاره کردیم برای دیدن هاله ها باید چشم سوم خود را باز کنیم زیرا هاله ها توده های انرژی در حال حرکت هستند که ماهیت فیزیکی ندارند وپس از فعال کردن چشم سوم می توانیم آنها را مشاهده کنیم .

مورد بعدی که برای دیدن هاله ها باید بدانیم این است که گاهی دچار خطای دید می شویم و رنگ ساختگی را می بینیم.

این رنگِ ساختگی رنگِ متضاد همان شی است که براثر لرزش چشم بر حاشیۀ آن منعکس شده است.

برای تشخیص رنگ واقعی هاله ها باید مواردی را بدانید که به شما برای دیدن آن کمک می کند.

هر کدام از رنگ های هاله ها چه معنایی دارند؟

هر کدام از رنگ های هاله ها چه معنایی دارند؟

هاله رنگ سبز 

افرادی هستند که قدرت شفادهندگی دارند و بسیار عاشق طبیعت و فروتن هستند و به سلامت روح و جسم شان اهمیت می دهند با روی گشاده و مهربان از دیگران استقبال می کنند به آشپزی و باغبانی و دکوراسیون داخلی علاقمند و اهل نو آوری هستند و در مسائل زندگی بسیار سنجیده عمل می کنند در گزینش دوست خوب تلاش می کنند . دوستی و احترام را دنبال می کنند .

هاله رنگ صورتی 

افرادی فعال و کامل هستند و عاشق معنویت هستند افرادی سرزنده و امیدوار هستند افرادی کمال یافته و با استعداد که روحیه ای آرام دارند وبسیار خواستنی هستند به اصول اخلاقی پایبندند و از دیگران نیز همین انتظار را دارند و چه در مقام رییس و چه در مقام زیر دست بسیار با انصاف هستند . و در روابط خود وفادار و پایبندند .

هاله رنگ بنفش 

افرادی معنوی هستند که همیشه به دنبال یافتن پرسش های خود تلاش می کنند . توانایی های فیزیکی بالایی دارند وبا احساس و پر انرژی هستند دوستدار حیوانات هستند یادگیری را دوست دارند و خود را برتر از دیگران می دانند.

هاله رنگ آبی 

افرادی مثبت هستند و زندگی پر از فراز و نشیب دارند ، دلسوزند و دوست دارند به دیگران یاری برسانند . سهل گیر هستند و سختی ها را بزرگ نمی کنند. افرادی راستگو هستند و به دنبال صلحند . هر چیز به فکرشان برسد بازگو می کنند .

هاله رنگ زرد 

اشخاصی سرزنده هستند که از درون احساس خوشی می کنند تفکرات معنوی دارند وبسیار متفکرند وبیشتر از این که از احساس استفاده کنند افرادی هستند که با فکر تصمیم می گیرند . روحیه ای بخشنده دارند این هاله از فعالیت چاکرای پیشانی تشکیل می شود و به ندرت اشخاص هاله زرد رنگ دارند . کار کردن را دوست دارند و افرادی با هوش هستند .

هاله رنگ قرمز 

افرادی قوی هستند که به دنبال جاه و مقام هستند و در رتبه رهبری و مدیریت قرار می گیرند برای همین در کارهای گروهی نمی توانند به خواسته های گروه تن بدهند . هدف شان پیشرفت و موفقیت است حرف هایشان را با قدرت بیان می کنند . در همه چیز روحیۀ تنوع طلبی دارند به همین دلیل کارهای نیمه تمام زیادی دارند و کارهایی را که در آن مداومت دارند با مهارت انجام می دهند زیرا با تمرکز تمام کار می کنند.

هاله رنگ نارنجی

این اشخاص روابط خوبی با دیگران دارند و اجتماعی هستند . سعی می کنند اطرافیان را خوشنود کنند البته خود نمایی نمی کنند ولی برای دیگران احترام قائلند . و دوست دارند به دیگران مسلط باشند شاید سریع از کوره در بوند ولی زود آرام می شوند و می بخشند و معمولا با رنگ زرد کنار هم قرار می گیرند و تنهایی را دوست ندارند.

هاله رنگ خاکستری 

این اشخاص واهمه دارند و با تاثیر گذاری این رنگ بر روی رنگ های دیگر آنها را مات می کند افرادی هستند مرموز با روحیه ای افسرده .

هاله رنگ قهوه ای 

افراد خود شیفته ای هستند که دوست دارند دیگران را گول بزنند و به این علت است که اشکالاتی در جریان انرژی آنها وجود دارد افرادی کمال طلب هستند که خودشان و دیگران را باور ندارند و بسیار ایراد گیر هستند.

هاله رنگ سیاه 

این رنگ نماد نفرت و تاریکی دل است و اشخاصی که هاله سیاه دارند دارای خشم و معمولا افسرده هستند .

هاله سفید یا نقره ای 

افرادی منعطف هستند و بیش از خود به فکر دیگران هستند و این رنگ معمولا آمیخته ای از دیگر رنگ هایی هستند که به درستی معنا نشده اند و هم این که نماد درستی و صداقت است . در کسب موفقیت شانس بالایی دارند . و از زمان استفاده می کنند .

هاله رنگ طلایی

(هاله رنگ طلایی) این اشخاص زیبایی را دوست دارند و اهل پند دادن نیستند اگر کسی هم بخواهد آنها را پند بدهد گوش نمی کنند شخصیت تاثیر گذار دارند و افرادی جالب هستند و از کسی مدد نمی گیرند زیرا بسیار خوددارند.

هاله بینی چه فوایدی دارد؟

human energy field glowing girl neon aura

هاله ها وظیفه نگهداری از جسم را بر عهده دارند و اگر آسیب ببینند ما به مشکل می خوریم برای همین باید وضعیت هاله ها را ببینیم و بررسی کنیم .

رنگ هاله ها در حالت عادی باید مانند رنگین کمان هفت رنگ باشد و هر کدام از این رنگ ها توسط یکی از هفت چاکرای اصلی تولید می شود .

اگر نمیدانید چاکرا چیست پیشنهاد میکنیم مقاله مربوطه رو مطالعه کنید

ما با هاله بینی می توانیم از سلامت یا نا خوشی خود آگاه شویم .

هاله هایی که در بعضی قسمت ها دچار تیرگی ، پاره شدگی و یا باریک تر از حد معمول خود شده اند به این معناست که رنگ ها درهماهنگی نیستند و فرد دچار بیماری روحی یا جسمی شده است .

احساسات افراد بر روی هاله های آنها تاثیر می گذارد و ما می توانیم به شخصیت فرد پی ببریم . ما حتی می توانیم از طریق دیدن هاله ها به توانایی های فرد واقف شویم .

می توانیم موجوداتی را ببینیم که مانند ویروس انرژی هاله های افراد را غارت می کنند و آنها را دچار ضعف می کنند . خواسته های قلبی افراد هم با مشاهده هاله ها قابل درک هستند.