چاکرا چیست؟

تعریف چاکراها

تعریف چاکراها

قبلا در مقاله چاکرا چیست کامل درباره چاکرا ها توضیح دادیم ولی به طور خلاصه چاکراها مراکز انرژی بدن هستند که از این مراکز انرژی وارد و خارج می شود وقتی حرف از چاکراها به میان می آید، بیشتر در مورد هفت چاکرای اصلی بدن صحبت می شود اما در واقع ما صدها چاکرا داریم که همگی آنها انرژی را دریافت می کنند. حتما کسانی را می شناسید که از طب سوزنی برای اغلب مشکلاتشان استفاده می کنند این قسمت هایی که با سوزن تماس می یابد همان چاکراهای فرعی بدن هستند که تحریک شده و به فعالیت می پردازند.

چاکراها انرژی خود را از چند منبع می گیرند یکی از آنها کندالینی یا همان انرژی تکاملی هست که از بدو تولد در وجود همه انسانها قرار می گیرد. کندالینی انرژی را به چاکراهای بدن منتقل می کنند و باعث رشد و تعادل در جسم و بدن انسان می شوند.

منبع دیگری که چاکراها از آن انرژی دریافت میکنند پراناها و انرژی حیات هست. نوع اعمال، رفتار، و تجربیات فرد در دریافت این نوع انرژی بسیار مورد اهمیت است. کسانی که در ناامیدی و ترسها و نگرانیها غوطه ور هستند انرژی حیات یا پراناها در اطرافشان به صورت کدر و تیره وارد بدنشان می شوند بنابراین کارکرد چاکراها را مختل کرده و تعادل را از بین می برند زیرا چیزی که چاکراها دریافت می کنند انرژی منفی و تیره است.

آیا باید به دیگران انرژی ببخشیم؟
آیا باید به دیگران انرژی ببخشیم؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آید که می توانید از انرژی چاکراهای دیگران استفاده کنید یعنی گیرنده و فرستنده انرژی باشید؟

جواب بله هست شما می توانید هم فرستنده و گیرنده انرژی باشید.

اما لازم به ذکر است که بدانیم از چه کسی انرژی میگیریم اگر اطرافمان انسانهای منفی باف یا بیمار باشند دریافت این انرژی بسیار مضر است گاهی اوقات هم کسی که به عنوان گیرنده از شما انرژی را دریافت می کند بدون توجه به حال و احوال آن لحظه شما این کار را می کند و شاید شما در آن حال آمادگی فرستنده بودن را ندارید بنابراین اثر منفی بر شما می گذارد شاید دچار سردرد یا فشار در نقاطی از بدن شوید.

بنابراین باید آموزش ببینید و کاملا آگاهی پیدا کنید که چطور به صورت خودآگاه سپس ناخودآگاه چاکراها و انرژی کندالینی خود را پر قدرت و پر انرژی کنید تا همیشه بدنتان در حالت تعادل و توازن باشد.

بیشتر مراقب کسانی باشید که خودشان کسب انرژی نمی کنند و سعی دارند این انرژی را از دیگران بگیرند مثل کسانی که مدام از ناراحتی ها و ترسهایشان با شما صحبت می کنند اینگونه افراد تمامی انرژی را از دیگران دریافت می کنند.

خود را در معرض نیروهای منفی قرار ندهید از آنها فاصله بگیرید تا چاکراهای همیشه متعادل و پاکی داشته باشید. اگر چاکرایی نامتعادل باشد انرژی را پس می زند. چاکرای سالم و متعادل انرژی را دریافت کرده و به صورت دورانی به دور هر چاکرا می گرداند.

پکیج پاکسازی و فعال سازی چاکرا

خصوصیت افرادی که چاکراهای باز و متعادل دارند
افرادی که چاکرای باز و متعادل دارند:

کسانی هستند که هفت مرکز انرژی در آنها بسیار قدرتمند و شفاف هست.

افرادی هستند که هر گاه بخواهند می توانند از این انرژی و نور به دیگران ببخشند.

شناخت کیهانی بسیار بالایی دارند حتی در برخی از این افراد که به صورت جدی تمریناتی انجام می دهند، چاکرای چشم سوم آنها باز است و می توانند به روشن بینی برسند.

درک و آگاهی این افراد از جهان بسیار بالاست و از همه مهمتر اینکه اینگونه افراد در جهت رسالتشان حرکت می کنند و اینکه برای چه چیزی متولد شده اند به خوبی می دانند. در جهت نیل به اهدافشان همیشه پویا و ایستا هستند.

همدلی و دوستی با دیگران از خصوصیات دیگر این گونه افراد هست همچنین تفکر خلاق و تجسم خلاق بسیار بالایی دارند.

حرکاتشان موزون است و شما کاملا متوجه این می شوید که آنها از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند.

مهربانی و شفقت و بخشش بسیاری دارند به دیگران کمک می کنند و یکی از آیتمهای آنها انسان دوستی است.

همیشه برای هر تغییر مثبتی آماده هستند انعطاف پذیر هستند و به خودشناسی رسیده اند.

ایمان و باورهایشان بسیار قوی است زیرا به انرژی زمین و کائنات بسیار اهمیت می دهند و می دانند که انرژی الهی همیشه آنها را ایمن نگاه می دارد.

خوش صحبت هستند و با کلامشان دیگران را جذب خود می کنند.

صورتی همیشه خندان دارند و برای لحظه لحظه زندگیشان می بالند و خداوند را شکر می گویند.

افکاری متمرکز و متعادل دارند و در مواجه با هر چالشی خوب فکر می کنند به راحتی وارد لایه های عمیق ذهن می شوند و راه حلهای عالی به دست می آورند.

شما نیز حتما کسانی را در اطرافتان دیده اید که این خصوصیات را دارند وقتی با آنها در تماس هستید احساس بسیار خوبی دارید و حس امنیت و خورسندی می کنید.

tekken 3 download for pc

KMS Pico